LIETOŠANAS NOTEIKUMI

Prieks Jūs redzēt mūsu mājas lapā www.cakefab.lv. Tās īpašnieks ir SIA "Cake Fab", reģistrācijas Nr. 40203135262, juridiskā adrese Rigondas gatve 3-15, Rīga, Latvija, LV-1067.

Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar mājas lapas lietošanu vai noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai izmantojot kontaktu formu. Mājas lapas saturs ir uzņēmuma īpašums. Jebkādas informācijas pārpublicēšana vai izmantošana ir jāsaskaņo ar uzņēmumu. Visas tiesības ir aizsargātas.

Lai nodrošinātu ērtu un nepārprotamu iepirkšanos, esam sagatavojuši distances līgumu (skatīt zemāk), kurā atrunāta mūsu savstarpējā sadarbība.

Distances līgums

Šajā mājas lapā piedāvāto preču pārdevējs SIA "Cake Fab", reģistrācijas  Nr. 40203135262, juridiskā adrese Rigondas gatve 3-15, Rīga, Latvija, LV-1067, Latvija no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

1. Vispārīgie noteikumi.

1.1. Pārdevējs apņemas Pircējam pārdot un piegādāt konditorejas izstrādājumus, turpmāk saukti Preces, atbilstoši veiktajam pasūtījumam interneta veikalā www.cakefab.lv.

1.2. Pārdevējs nodrošina, ka Pircējam ir pieejama informācija par katras Preces sastāvu, svaru un iepakojumu, kā arī par transportēšanu un uzglabāšanu. Informācija par Preci var tikt mainīta bez brīdinājuma.

1.3. Produktu cenas katram produktam ir atspoguļotas atsevišķi. Pārdevējs Preču cenas var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma.

1.4. Interneta veikalā atrodamās preces tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma.

1.5. Produktu krāsas dzīvē var atšķirties no interneta redzamajām monitoru vai viedierīču ekrānu uzstādījumu dēļ.

2. Preču pasūtīšana.

2.1. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī. Lai veiktu pasūtījumu interneta veikalā, Pircējs izvēlās Preces un pievieno tās pirkuma grozam. Lai apstiprinātu pasūtījumu Pircējs izvēlās opciju “Pasūtīt”.

2.2. Pircējs norāda precīzu informāciju par Pircēju: vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta.

2.3. Par jebkurām izmaiņām Pircējs ne vēlāk kā 12 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informē Pārdevēju, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot 29237277.

2.4. Pasūtot Preci, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar preces aprakstu un visu informāciju, kas saistīta ar Preces uzglabāšanu un transportēšanu.

2.5. Ja Pircējam rodas jautājumi vai neskaidrības par preču pasūtīšanu vai pasūtījuma detaļām, Pircējam jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot uz e-pastu: [email protected] vai izmantojot kontaktu formu.

2.6. Pēc pasūtījuma saņemšanas Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu uz norādīto e-pasta adresi. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma izpildīšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

2.7. Pēc apmaksas saņemšanas Pārdevējs telefoniski vai pa e-pastu sazinās ar Pircēju par precīzu piegādes laiku, vietu un citiem ar piegādi saistītiem jautājumiem.

3. Preču apmaksa.

3.1. Veicot pasūtījumu, Pircējs uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi saņem rēķinu ar uzņēmuma rekvizītiem un darījuma detaļām;

3.2. Rēķins ir sagatavots elektroniski un derīgs bez paraksta;

3.3. Pircējs veic apmaksu par pasūtījumu pirms piegādes, izmantojot bankas pārskaitījumu vai Pārdevēja mājas lapā www.cakefab.lv piedāvātās citas apmaksas iespējas.

3.4. Komisijas maksas (starpbanku komisija u.c.), kas saistītas ar pārskaitījuma veikšanu  Pārdevējam sedz Pircējs;

4. Preču piegāde

4.1. Pārdevējs Preču piegādi veic atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam.

4.2. Preču piegādes veidi:

- saņemšana “Cake Fab” ražotnē Baložos, Purva ielā 2 – bez maksas par piegādi;

- piegāde Baložos un Titurgā ar uzņēmuma kurjeru – piegādes maksa 3,00 EUR (ar PVN).

- piegāde Mārupes un Ķekavas novados ar uzņēmuma kurjeru – piegādes maksa 6,00 EUR (ar PVN).

- piegāde Rīgā, Babītes, Baldones un Olaines novados ar uzņēmuma kurjeru – piegādes maksa 8,00 EUR (ar PVN).

- piegāde Jūrmalā, Sarkandaugavā, Mežaparkā, Jaunciemā, Berģos, Ādažos un Garkalnē ar uzņēmuma kurjeru – piegādes maksa 10,00 EUR (ar PVN).

4.3. Pārdevējs nodrošina Preču piegādi darba dienās no plkst. 9:00 līdz 19:00 un sestdienās no 9:00 līdz 13:00

4.4. Pārdevējs izpilda Pasūtījumu ne ātrāk, kā 12 stundu laikā no preču pasūtīšanas brīža.

4.5. Atsevišķos gadījumos, ja Pircējam nepieciešama ātrāka preču piegāde vai piegāde brīvdienās un svētku dienās, Pircējs par to informē Pārdevēju, un tie iespēju robežās vienojas par piegādi.

5. Atteikuma tiesības.

5.1. Tā kā Preces ātri bojājas (derīguma termiņš 72 stundas), tad Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības.

5.2. Gadījumos, ja konstatētas piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, Pārdevējs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu.

6. Privātums

6.1. Pārdevējs pasūtījumu apstrādei, grāmatvedības nolūkos un produktu piegādes organizēšanai var pieprasīt šādus Jūsu personas datus: vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs un e-pasts. Pārdevējs uzņemamas atbildību, ka Pircēja privātā informācija netiks nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, ja to nepieprasīs tiesībsargājošās iestādes.

6.2. Pārdevēja grāmatvedību nodrošina grāmatvedības firma SIA “Perfect Accounting”, kurai ir pieejami Jūsu dati un tiek izmantoti tikai, lai nodrošinātu likumiski pareizu grāmatvedības uzskaiti Pārdevējam.

6.3. Pircēja sniegtie dati tiek glabāti mājas lapas izstrādātāja platformā, Pārdevēja datorā un e-pasta adresē [email protected]. Dati tiek aizsargāti un tiem ir piekļuve tikai ar drošu paroli.

6.4. Pircēja datu glabāšanas termiņš ir 5 gadi.

6.5. Pircējam ir tiesības piekļūt saviem datiem, pieprasīt datu dzēšanu, labot savus datus, pieprasīt datu apstrādes pārtraukšanu, tiesības iebilst datu apstrādei, tiesības atsaukt piekrišanu.

7. Pārējie noteikumi

7.1. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

7.2. Pircējs ir informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

 

Lietošanas noteikumi atjaunoti 27.07.2023

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.